Loading…

Kryetari i Preshevës: Nëse na keqpërdor Thaçi, e vraftë buka

  • 10/09/2018 | 20:44

Kryetari i Preshevës: Nëse na keqpërdor Thaçi, e vraftë buka

Kryetar i Preshevës Shqipërim Arifi, është pyetur nëse është i vetëdijshëm se ai dhe liderët tjerë të Luginës mund të keqpërdoren nga Presidenti Thaçi në përpjekjet për ndryshimin e kufijve.


Arifi, ka thënë se është i relaksuar mbi këtë gjë, mirëpo thotë se nëse e bëjnë këtë atëherë “e vraftë buka”.

“Unë jam krejt i relaksuar për këtë gjë, por nëse ndodh ashtu, atëherë si thonë pleqtë tanë ‘e vraftë buka”, tha ai në TV Dukagjini.

Arifi ka thënë se me të dhe preshevarët nuk mund të luaj askush.

“Me preshevarët nuk mund të luaj askush. S’ka mundur të luaj askush”, tha ai.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë