Loading…

Kryetari i Prishtinës vazhdon të ekzaltohet me autobusët (Video)

  • 31/12/2016 | 10:47

Kryetari i Prishtinës vazhdon të ekzaltohet me autobusët (Video)

Një video e realizuar me dron duke përcjellë autobusët e rinj urbane të kryeqytetit ka zërë përsëri kreun e llogarisë së Shpend Ahmetit në Facebook.


Video paraqet rrugën e autobusëve duke ardhur në Prishtinë dhe xhirot e realizuara brenda qytetit, transmeton Koha.net.

Kurse Ahmeti ka shkruar “Prishtina po bëhet! Flm Agon Nimani për këtë video të bukur”.

Videon e njëjtë e ka postuar edhe nënkryetari i Prishtinës, Dardan Sejdiu, në llogarinë e tij në Twitter.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë