Loading…

Kryetari i Shtimes me deklaratë skandaloze: Le të kuptohet se Komuna u çlirua përsëri si në kohën e okupatorit serb

  • 16/11/2021 | 11:01

Kryetari i Shtimes me deklaratë skandaloze: Le të kuptohet se Komuna u çlirua përsëri si në kohën e okupatorit serb

Kryetari i ri i zgjedhur në komunën e Shtimes, nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Naim Ismajli, ka bërë një postim të çuditshëm, duke ju referuar fitores së tij si çlirim të Shtimes përsëri pas 22 vitesh, shkruan Gazeta Metro.


Në një postim të publikuar në Facebook, ai ka lënë të nënkuptohet se qyteti i Shtimes ka qenë i çliruar para 22 viteve dhe pas fitores së tij kjo komune na qenka çliruar përsëri.

“Më n‘fund pas 22 vitesh, Shtimja ime përsëri është e lirë!”, ka shkruar Aliu.

Postim i fundit:

“Më n‘fund pas 22 vitesh, Shtimja ime përsëri është e lirë!
Urime Shtime, urime Shtimjan!
Zemra mal
Faleminderit shumë!”

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë