Loading…

Kryetari i Suharekës, sport gjatë orarit të punës (Video)

  • 10/03/2017 | 22:40

Kryetari i Suharekës, sport gjatë orarit të punës (Video)

Kryetari i komunës së Suharekës, Sali Asllanaj dhe disa drejtorë të kësaj komune në disa fotografi të publikuara shihen derisa ndeshen me mësimdhënësit e shkollës së fshatit Gjinoc.


Shkuarja në shkollën fillore “Migjeni” me makina zyrtare pak pas orës 11:00 kur do të duhej të ishin duke shërbyer në vendet e punës është shqetësuese për opozitën në këtë komunë, njofton Klan Kosova.

Se la zyrën për një lojë volejbolli e pranoi edhe vetë kryetari, ndonëse shtoi se për këtë shfrytëzoi kohën e pauzës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë