Loading…

Kryministri bullgar arrin në Kosovë

  • 16/04/2018 | 10:53

Kryministri bullgar arrin në Kosovë

Kyeministri i Bullgarisë, Boyko Borissov tashmë ka arritur në Kosovë.


Në pamjet e më poshtme, shihet se Borissov sapo ka ateruar në aeroportin e Prishtinës “Adem Jashari”, për të qëndruar në një vizitë zyrtare gjatë ditës së sotme.

Ndryshe, gjatë ditës ai pritet të takohet me presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi; kryeministrin, Ramush Haradinaj dhe krye-parlamentarin, Kadri Veseli.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë