Loading…

KTV’së i largohet edhe një prej figurave kryesore

  • 18/10/2020 | 19:43

KTV’së i largohet edhe një prej figurave kryesore

Njëra prej figurave kryesore të KTV’së, Aurora Susuri- Gunga, është larguar prej këtij mediumi.


Sipas burimeve të Express, Susuri do t’i bashkohet një mediumi tjetër.

Moderatorja ka kohë që ka qenë pjesë e KTV’së dhe është ndër më të njohurat në rolin e saj në Kosovë.

Kjo është vetëm një ndër ikjet e fundit nga ky medium pas largimit të Xhemajl Rexhës dhe Adriatik Kelmendit ndër të tjerë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë