Loading…

‘Ku po e çon këtë ujë?’, Osman Azemi ‘përplaset’ me kamarierin pasi ia dërgoi ujin në shishe

  • 06/07/2022 | 10:05

‘Ku po e çon këtë ujë?’, Osman Azemi ‘përplaset’ me kamarierin pasi ia dërgoi ujin në shishe

Osman Azemi ka nisur ditën me një humor rreth vendimit të qeverisë për shërbim të detyrueshëm të gojës me ujë në gastronomi.


Në video, Kamarieri i servon humoristit një shishe qelqi me ujë, por që Azemi e refuzon duke kërkuar ujë të çezmes.

Kjo video e Azemit ka ardhur në vargun e shumë ironizimeve në rrjetet sociale pas vendimit të ri të qeverisë, ku obligon bizneset për të shërbyer klientët, nga rubineti me ujë të pijshëm.

Më poshtë video.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Osman Azemi (@osmanazemiofficial)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë