Loading…
Kujdes çka hani dhe pini, kjo video do t’ju bëjë të mendoni dy herë në lidhje me ushqimet |VIDEO
  • 13/09/2018 | 22:19

Kujdes çka hani dhe pini, kjo video do t’ju bëjë të mendoni dy herë në lidhje me ushqimet |VIDEO

Çdo ditë jemi të ekspozuar ndaj artikujve të cilët na alarmojnë dhe na këshillojmë se çfarë duhet dhe çfarë nuk duhet të hamë.


Mirëpo, ka disa ushqime të cilat janë me të vërtetë të rrezikshme, por edhe në qoftë se nuk janë, ato janë “ushqime të rreme”, transmeton lajmi.net

Shumë nga lëngjet të cilat i blejmë në markete, janë fallco, plot me sheqer dhe ngjyrë.

Që të bindeni në lidhje me disa ushqime që i konsumojmë çdo ditë, shikoni videon e mëposhtme.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë