Loading…
KUJDES: Finalja e Kupës së Botës të dielën luhet në orar të pazakontë
  • 12/07/2018 | 23:34

KUJDES: Finalja e Kupës së Botës të dielën luhet në orar të pazakontë

Kanë mbetur vetëm edhe 2 përballje në garën më të madhe të futbollit, e cila po zhvillohet në Rusi.


Të shtunën Anglia luan kundër Belgjikës, një duel për vendin e tretë dhe medaljen e bronztë në botëror.

Ndërkaq të dielën në Moskë zhvillohet finalja e madhe ndërmjet Francës së Kroacisë.

Orari i këtyre dy sfidave për shumkënd mund të jetë i çuditshëm.

Belgjikë-Angli do të luhet me fillim prej orës 16:00, ndërsa finalja Francë-Kroaci do të nis në orën 17:00. /gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë