Loading…

Kujtim Shala i LDK’së ua merr flamurin VV’së (Foto)

  • 03/08/2017 | 15:55

Kujtim Shala i LDK’së ua merr flamurin VV’së (Foto)

Deputetët e VV’së ishin pajisur me nga një flamur para se të vinin në Kuvend. Në seancë ata u panë me flamuj kuq e zi përpara.


Por, pak kohë më pas edhe Kujtim Shala e kishte një të tillë përpara, ndonëse ai nuk u pa të vinte në Kuvend me të. Në fakt, ai ua mori deputetëve të VV’së, shkruan gazetametro.net.

E arsye për marrjen e këtij flamuri është se Shala ka dashur ta ketë një kujtim nga kjo seancë, e që i ka të gjitha premisat të mbetet prej seancave më të pazakonshme.

Më poshtë mund të shihni Kujtim Shalën me flamur përpara, siç jemi mësuar t’i shohim vetëm deputetët e VV’së./gazetametro.net.


Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë