Loading…

Mjeti i dyshimtë mbi kulm ishte vetëm kukull (Foto)

  • 16/12/2016 | 13:30

Mjeti i dyshimtë mbi kulm ishte vetëm kukull (Foto)

I plotësuar: 

Mbi një kulm të një shtëpie në rrugën “Ibrahim Luftiu” në Prishtinë është hasur një kukull në formë njeriu, e cila pas kontrollit të policisë rezultoi të ishte vetëm një kukull e mbushur me letër dhe e mbëshjellur me ngjitës.

Policia kishte rrethuar vendin e ngjarjes pasi që infomata për një mjet shperthyes nga polica ishte marrë rreth orës 11:00.

“Pas ekzaminimit të mjetit (kukull e mbështjellur me ngjitës), kanë konstatuar se nuk bëhet fjalë për ndonjë mjet shpërthyes”, thuhet në njoftimin nga Policia.


Mbi një kulm në rrugën “Ibrahim Luftiu” në Pirshtinë është hasur një kukull në formë njeriu.

Policia ka rrethuar vendin, dhe nuk po guxon të afrohet te objekti.

Kukull e dyshimt, Policia

Zëdhënësja e policisë rajonale të Prishtinës Florije Ahmeti i ka thënë gazetametro.net, se objekti është i dyshimt dhe policia nuk po guxon t’i afrohet.

Dyshohet se kukulla mund të ketë edhe ndonjë mjet plasës. /gazetametro.net

shiriti, policia

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë