Loading…

Kunata e Haradinajt me fjalë emocionuese për Kryeministrin pas dorëheqjes

  • 20/07/2019 | 13:15

Kunata e Haradinajt me fjalë emocionuese për Kryeministrin pas dorëheqjes

Ramush Haradinaj dje dha dorëheqje nga posti i kryeministrit të Kosovës, pas ftesës nga Gjykata Speciale, transmeton Gazeta Metro.


Gruaja e deputeti, Daut Haradinaj, ka reaguar pas kësaj dorëheqje të kunatit të saj, Ramushit.

Lola, e cila është edhe motra e gruas së Haradinajt, përmes një imazhi të hedhur në Instagram ka mbështetur kunatin e saj për sprovën e radhës.

Ajo ka publikuar në instastory një fotografi të bukur, në të cilën shihet me Haradinajn, sipër së cilës ka shkruar disa fjalë.

“Me kokën lart gjithmonë faqebardhë…”, ka shkruar Lola Haradinaj.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë