Loading…

Kupa e Afrikës, plasin grushtet pas përfundimit të ndeshjes Gabon-Gana

  • 15/01/2022 | 08:42

Kupa e Afrikës, plasin grushtet pas përfundimit të ndeshjes Gabon-Gana

Në ndeshjen ku u përballë Gaboni me Ganën pati tensionime në përfundim të ndeshje të cilat përfunduan edhe me grushte.


Kjo ndeshje përfundoi 1-1 dhe pati edhe një pjesë të tretë.

Në fakt, Benjamin Tete, një futbollisti ganez, goditi me grusht kundërshtarin e tij dhe u përjashtua siç ishte logjike nga arbitri.

Ja video.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë