Loading…
Kuptoje tradhëtinë pa u lodhur aspak: Tre veprimet që nxjerrin zbuluar mashtruesit
  • 16/03/2019 | 08:29

Kuptoje tradhëtinë pa u lodhur aspak: Tre veprimet që nxjerrin zbuluar mashtruesit

Secila lidhje ballafaqohet me luhatjet e raporteve, dhe shpesh femrat janë ato që dyshojnë se partneri po i tradhëton. Por me anë të këtyre tre veprimeve, ju do të jeni në gjendje të i zbuloni të vërtetat, pa u “degur”, transmeton Gazeta Metro.


Zakone të reja

Nëse partneri nuk sillet më si më parë dhe ndryshon zakonet e tij më bazike, ka ardhur momenti që të filloni të shqetësoheni. Përshembull nëse sheh celularin shpesh edhe kur flet, apo nëse kthehet shumë vonë në shtëpi për shkak “ të punës”, ka ardhur koha që të filloni të dyshoni.

Nuk dëshiron të dalë me ty

Nëse gjatë kohëve të fundit partneri ka filluar të dalë pa ty, ose të apasionohet pas një hobi të ri, mbase ka ardhur momenti që t’u biesh këmbanave të alarmit. Nuk është normale që partneri të bëjë gjithçka jashtë shtëpisë pa ty, shkruan cna.al.

Dëshiron të kalojë kohë vetëm

Nëse më parë bënit pazarin bashkë, ose dilnit për shëtitje, apo shkonit në kinema, tashmë nuk bëni më asgjë bashkë. Ai dëshiron të qendrojë vetëm, të dalë vetëm dhe të argëtohet me çdo njeri vetëm se jo me ju. Mbase ka diçka për të fshehur?/gazetametro.net

 

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë