Loading…

Kur arkitektët dështojnë! (Foto)

  • 13/11/2016 | 23:29

Kur arkitektët dështojnë! (Foto)

Arkitektët kanë një profesion shumë interesant dhe në të njejtën anë shumë preciz! Por, ja që në fotografitë më poshtë paraqiten gabimet fatale të tyre, të cilat duken qesharake:

funny-architect-construction-fails-you-had-one-job-7-5821cab22e6c9__605 funny-architect-construction-fails-you-had-one-job-30-5821caebeaf8d__605 funny-architect-construction-fails-you-had-one-job-42-5821eaba48bc7__605 funny-architect-construction-fails-you-had-one-job-46-5821f4aa1c3c1__605 funny-architect-construction-fails-you-had-one-job-51-5822e2ff7564b__605 funny-architect-construction-fails-you-had-one-job-52-5822e53af062a__605 funny-architect-construction-fails-you-had-one-job-52-5822fda091958__605 funny-architect-construction-fails-you-had-one-job-63-58242b0c73c40__605

PUBLISHED by catsmob.com

funny-architect-construction-fails-you-had-one-job-66-582442bf56800__605 funny-architect-construction-fails-you-had-one-job-71-58247b8f5a38d__605 funny-architect-construction-fails-you-had-one-job-72-5824822a7fa37__605

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë