Loading…

Kur arkitektura kalon fantazinë (Foto)

  • 24/01/2017 | 23:47

Kur arkitektura kalon fantazinë (Foto)

Kur arkitektura kalon fantazinë rezultati është i mahnitshëm.


Gazetametro.net ka përzgjedhur disa fotografi të shkallëve të cilat janë të ndërtuara në mënyrë shumë të çuditshme dhe artistike.

s3

Këto shkallë kanë forma dhe ngjyra nga më të çuditshmet.

s4Shkallë multifunksionale të cilat jo vetëm lidhin katet por edhe një fromë argëtimi për fëmijë e të rritur

s8

s9

s10

s14

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë