Loading…

Kur automjetët e pa pastërta i kthen në art mahnitës (Foto)

  • 21/04/2017 | 16:30

Kur automjetët e pa pastërta i kthen në art mahnitës (Foto)

Nëse jeni në Rusi dhe e keni lënë veturën tuaj pa larë, nuk është çudi që kur të ktheheni ta gjeni të shndërruar me një grafit në të.


Artisti Nikita Golubev realizon grafite në veturat e mbuluara nga pluhuri. Edhe pse është një art i përkohshëm, realizimet e tij janë me të vërtetë të mrekullueshme.

Ai ka përdor talentin e tij prej artisti, që në një mënyrë të pazakontë ta shfaq te gjithë atë çfarë din të bëj me së miri.

Edhe pse mainat ishin të mbushura me pluhur ai i kthej atë në art duke treguar se edhe gjëra të pista mund të krijosh arti./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë