Loading…

Kur bën selfie me Orangutan (Video)

  • 16/01/2017 | 10:35

Kur bën selfie me Orangutan (Video)

Disa djem të rinj, ne një varkë, tentuan të benin një selfie me një kafshë e madhe të egër, selfie që mund të kishte shkuar keq.


Ky grup i turistëve po lundronin poshtë lumit Sekonyer në xhunglën Borneo, afër një kampi, kur një orangutang miqësor kërceu në barkë e tyre, transmeton gazetametro.net

Në fillim orangutangu ishte miqësor, duke pranuar ushqime nga djemtë që lundronin me bark, njëri nga djemtë ka vendosur të rrezikojnë fatin e tij duke provuar për një selfie me një orangutang. /gazetametro.net.

Shikoni se çfarë ndodh më pas.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë