Loading…
Kur dielli ‘bën’ art |FOTO
  • 08/06/2018 | 22:30

Kur dielli ‘bën’ art |FOTO

Shumica prej nesh i njohin dhimbjet e djegies pas qëndrimit të gjatë nën rezet e diellit.


Dhe këtë imazhe të marra në mbarë botën, duhet të shërbejnë si një paralajmërim për adhuruesit që duan të qëndrojnë shumë në diell.

Në fotot e mëposhtme që do t’ju shkrijnë së qeshuri do të shikoni se si dielli ka “pikturuar” mbi trupat e disa personave të cilët kanë qëndruan gjatë nën rrezet e tij.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë