Loading…

Kur Erdogan e ‘lau me shpinë’: Kali e rrëzon atë dhe e godet shkelm

  • 08/06/2021 | 15:42

Kur Erdogan e ‘lau me shpinë’: Kali e rrëzon atë dhe e godet shkelm

Presidenti i Turqisë, Rexhep Taip Erdogan vite më parë ishte i ftuar në një garë kalërimi dhe nga aty nuk doli ballëlartë siç është mësuar në çdo paraqitje të tij, shkruan Gazeta Metro.


Ai provoi të kalërontë por diçka ndodhi dhe kalërimi i tij nuk kaloi me sukses.

Me të hipur aty, kali reagoi ashpër dhe e gjuajti në tokë presidentin. Kjo nuk mjaftoi dhe në t’u larguar nga aty, kali e shkeli presidentin në testikuj, gjë e cila është tëjet e dhimshme dhe kjo gjë kuptohet edhe nga reagimi i tij.

Kjo video është komentuar gjatë dhe u bë shumë virale në rrjete sociale asokohe./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë