Loading…

Kur fati është në anën tënde (Video)

  • 28/12/2016 | 22:50

Kur fati është në anën tënde (Video)

Jo rrallëherë shkaktohen aksidente në rrugë, si nga pakujdesia e kalimtarëve ashtu edhe nga ana e shoferëve.


Megjithatë, për dallim nga ato që përfundojnë me fatalitet sot gazetametro.net ka përzgjedhur disa video të përmbledhura në një të vetme të disa kalimtarëve tepër me fat.

Këta persona në këto video si udhëtarë treni, shoferë kamioni, ngasës biçiklete, motoçiklistë, etj, shpëtojnë për një qime floku. Këtyre jeta me të vërtet u ka dhënë një mundësi të dytë.

Për më shumë ndiqeni videon vet:

https://www.youtube.com/watch?v=wm0ywsD9V88

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë