Loading…

Kur imagjinata ‘kapet’ nga syri i fotografit

  • 30/11/2016 | 22:54

Kur imagjinata ‘kapet’ nga syri i fotografit

Artisti dhe fotografi dixhital nga Hungaria Adrian Sommeling frymëzohet në një burim të veçantë për të eksperimentuar me fotografi, në dëshirat e djalit të tij 10 vjeçar Nic.

“Duke parë tim bir duke u rritur, i kujtova edhe ëndrrat e mia në fëmijërinë e tij”, ka thënë Sommeling për The Huffington Post.

Frymëzuar nga imagjinata e Nic-it, fotografi holandez krijoji këtë set fotografish shumë interesante përmes programeve dixhitale, transmeton gazetametro.net

583ca0ba1a00000b03cca1d4

 

583ca0ba1a00002500cca1d3
583ca0ba1800007b14310454
583ca0ba1700002600e7ca7c
583ca0bb1800009314310456
583ca0bc1a00000b03cca1d5
583ca0bc1a00000b03cca1d6
583ca0bd1700002500e7ca7d583ca0be1a00000b03cca1d7583ca0bf1a00000b03cca1d8583ca0bf1700002600e7ca7e583ca0bf1800009314310458583ca0c11a00002500cca1d9

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë