Loading…

Kur kjo shenjë ta dojë dikënd – kjo shihet nga aeroplani

  • 16/06/2019 | 23:33

Kur kjo shenjë ta dojë dikënd – kjo shihet nga aeroplani

Kur kjo shenjë ta dojë dikënd, kjo shihet nga aeroplani. Nuk sheh kuptim në fshehjen e dashurisë ndaj dikujt, transmeton Gazeta Metro.

Njerëzit e lindur në këtë shenjë janë natyrshëm tërheqës dhe lehtë e zgjojnë dëshirën e partnerit, madje edhe po të mos jetë i gatshëm për këtë.

Dëshira seksuale është vetëm njëri aspekt i kësaj shenjë në dashuri.

Ajo ka dëshirë t’ju njohë mirë, të dijë gjithëçka për ju.

Ka dëshirë që të gjitha të dhënat t’i radhisë si në një enigmë deri sa të mos e fitojë pamjen e plotë për ju.

Ky është Ujori./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë