Loading…
Kur krapi ia hedh peshkatarit: Video qesharake, të cilën duhet ta shikoni
  • 11/03/2019 | 15:47

Kur krapi ia hedh peshkatarit: Video qesharake, të cilën duhet ta shikoni

Dy peshkatarë në Bërno (Çeki) po i mahniteshin një krapi të madh të sapozënë dhe tentojnë të fotografohen, por ai ia del t’i ikë dhe të hidhet në ujë, transmeton Gazeta Metro.

Keta peshkatarë sigurisht se do ta lëshon përsëri në ujë peshkun, por krapi nuk kishte kohë për të pozuar.

/gazetametro.net

Më të fundit
...
  • 20/05/2019 | 23:38
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë