Loading…

Kur kreativiteti kalon çdo limit (FOTO)

  • 25/11/2016 | 23:12

Kur kreativiteti kalon çdo limit (FOTO)
‘Lufta’ e reklamave për të qënë sa më unike po i sjell shikuesit dhe audiencës së gjërë një larmi pamjesh që janë me të vërtetë tërheqëse.

Nëpërmjet kësaj taktike shumë kompani, që arrijnë të përcojnë tek publiku atë që ata kërkojnë nga reklama, po nxjerrin fitime të majme.

Gjenialiteti në reklama dhe në imazhe që janë risi të cilët tërheqin vëmëndje, është objektivi i fundit i kompanive të mëdha. /gazetametro.net   

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë