Loading…

Kur kthehesh nga ndërresa e natës dhe në prag gjen një aligator dymetrash |PAMJE

  • 13/06/2019 | 10:19

Kur kthehesh nga ndërresa e natës dhe në prag gjen një aligator dymetrash |PAMJE

Michaeli nga Florida është kthyer në shtëpi pas ndërresës së gjatë të natës, kur para derës ka gjetur një aligator gati dy metra, transmeton Gazeta Metro.

“Kur kthehesh nga ndërresa dhjetëorëshe në gjashtë në mëngjes dhe e gjënë KËTË para pragut”, ka shkruar ai në profilin e tij në Facebook dhe e ka vënë fotografinë e kafshës.

When you get home from a 10 hour overnight shift at 6am to find THIS sitting on your doorstep. #floridalife. #floridapets

Posted by Michael Prestridge on Saturday, 1 June 2019

Në pyetjen e komentatuesit se çfarë ka bërë në atë çast, Michael thotë:

“Kam ikur! Pastaj e kam thirrur policinë që ta heqë”, ka thënë ai. Ka shkruar edhe se aligatori e ka vërejtur dhe është dukur i zemëruar, kështu që nuk ka daashur të qëndrojë.

Për aligatorët tash është sezoni i çiftimit dhe kërkojnë partnerë potencialë./gazetametro.net

Më të fundit
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë