Loading…
Kur Luanën e fusin në mes dy meshkuj, s’kishin si të reagonin ndryshe
  • 11/02/2018 | 10:03

Kur Luanën e fusin në mes dy meshkuj, s’kishin si të reagonin ndryshe

Moderatorja e njohur shqiptare Luana Vjollca është bërë ndër femrat më te diskutuara kohëve të fundit.


E kjo vëmendja nuk erdhi rastësisht, por për shkak të formave dhe paraqitjeve të saj elegante e shpesh edhe provokative.

Një element tjetër që e bën Luanën të jetë pjesë e shkrimeve e diskutimeve janë edhe operacionet e saj plastike të cilat tashmë janë të dukshme, por që ajo vazhdon edhe më tutje t’i mohoi.

Çdo javë ajo vazhdon të duket me një pamje tejet atraktive, e tillë u duk edhe në puntatën e fundit të emisionit ‘Shiko Kush Luan”.

E në njërën nga fotografitë ajo shihet në mes të dy mysafirve meshkuj të cilët bëjnë reagime të ndryshme dhe mimika në fytyrë.

Më të fundit
...
  • 20/02/2019 | 23:35
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë