Loading…
Kur Naim Abazi i vishte ‘këmishat e Mihrijes’
  • 14/02/2018 | 11:04

Kur Naim Abazi i vishte ‘këmishat e Mihrijes’

Naim Abazi këngëtar e prezantues. Prej vitesh i njohur e prezent në botën e televizionit, herë duke kënduar e herë duke moderuar emisione të ndryshme.


Këngëtari së fundi është plotësisht i angazhuar rreth emisionit të tij të përjavshëm, “Odeon”, ku shihet se punon me shumë përkushtim e kënaqësi.

Shpesh diskutohet edhe stili i Naimit, që nuk është si i gjithë të tjerëve. Këngëtari shpesh ka dëshirë të eksperimentoj kur është fjala tek veshja, shkruan “Kosovarja”.

Ky guxim nuk i ka lindur kohëve të fund, por prej vitesh.

Shikoni Naimi se çfarë këmishe kishte veshur në një koncert të vitit 1995 mbajtur në Frankfurt të Gjermanisë.

Ishte këmisha e tij apo e Mihrijes?

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë