Loading…
Kur peshkimi nuk shkon siç e pret: Momenti i tmerrshëm kur turistët rrethohen nga peshkaqeni i dytë më i madh në planet
  • 05/07/2018 | 13:09

Kur peshkimi nuk shkon siç e pret: Momenti i tmerrshëm kur turistët rrethohen nga peshkaqeni i dytë më i madh në planet

Një video e momentit rrënqethës po qarkullon kur pueshkuesit u rrethuan nga një prej peshkaqenve më të mëdhenj në planet.


Peshkuesit e tmerruar vunë re një pendë të madhe afër varkës së tyre, përcjell gazetametro.net

Ata e kapën me kamerë takimin e tyre me kafshën, e cila është parë mbi një million herë në Facebook.

Në video, disa peshkues vërehen të gëzuar kur më pastaj dy penda të peshkaqenve paraqiten në sipërfaqe.

Për të shikuar videon, klikoni KËTU

Njëri nga ta thotë: “Nuk mund ta besoj! Është një dreq peshkaqeni!”

Në një moment, përbindëshi noton direkt prapa varkës. /gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë