Loading…

Kurrë mos bëni pazar “online” kur jeni të dehur, ja disa shembuj (Foto)

  • 01/05/2017 | 21:15

Kurrë mos bëni pazar “online” kur jeni të dehur, ja disa shembuj (Foto)

Ashtu siç nuk duhet të vozisni veturën kur keni pirë pak më shumë alkool, gjithashtu duhet edhe të mos i afroheni kompjuterit kur jeni në atë gjendje, këto fotografi do të ju tregojnë më së miri se pse!/gazetametro.net


1. Pikturë se jo mahi!


2. Një burrë e ka porositur një krevat për familjen e tij, por ja që i ka dalë i përshtatshëm vetëm për macen e tij


3. Kjo grua tash mund të ndjehet se është në shtrat me aktorin Nicholas Cage


4. Një burrë që e ka porositur një vibrator në formën e patëllxhanit


5. Një grua që e ka blerë një qese me “pordha të njëbrirëshit”

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë