Loading…

Kurrë nuk keni parë fotografi të tilla

  • 13/01/2017 | 19:51

Kurrë nuk keni parë fotografi të tilla

Jo rrallherë kemi parë fotografi të kafshëve të egra në natyrë, të cilat janë kapur në momente interesante. Por një fotograf rus ka bërë diçka me të vërtetë mbresëlënëse, transmeton Gazeta Metro.


Vadim Trunov, ka bërë disa fotografi  me ketrat në natyrë.  Kjo është hera e parë që një fotograf kap momente interesante të ketrave të cilët luajnë volejboll me arra, top bore, dhe duke fotografuar njëri tjetrin.

Ne do t’ju sjellim disa foto të tij, të cilat do t’ju magjepsin./gazetametro.net

squirrel-photography-russia-vadim-trunov-6

squirrel-photography-russia-vadim-trunov-8

squirrel-photography-russia-vadim-trunov-9

squirrel-photography-russia-vadim-trunov-11

squirrel-photography-russia-vadim-trunov-12

squirrel-photography-russia-vadim-trunov-13

squirrel-photography-russia-vadim-trunov-14

squirrel-photography-russia-vadim-trunov-17

squirrel-photography-russia-vadim-trunov-1

squirrel-photography-russia-vadim-trunov-1-1

squirrel-photography-russia-vadim-trunov-2-1

squirrel-photography-russia-vadim-trunov-3

squirrel-photography-russia-vadim-trunov-4

squirrel-photography-russia-vadim-trunov-5

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë