Loading…

‘Kurrgjë s’ishte Shën Valentini çka ishte Shën Balotazhi’: Kadrijaj ia kujton Kurtit humbjen në zgjedhjet lokale

  • 24/01/2022 | 17:09

‘Kurrgjë s’ishte Shën Valentini çka ishte Shën Balotazhi’: Kadrijaj ia kujton Kurtit humbjen në zgjedhjet lokale

Deputetja e AAK-së, Time Kadrijaj në seancën e Kuvendit ku po diskuptohet çështja e rrymës elektrike, ka dalur pak jashtë temës dhe ia ka kujtuar Kryeministrit Kurti, humbjen në zgjedhjet lokale, shkruan Gazeta Metro.


Deputetja e AAK’së, i tha Kurtit  se “karriga e opozitarit është krejt ndryshe nga karrigeja e pushtetarit”.

“Ndërsa ju e patë. Kurrgjë nuk ishte shën valentini çka ishte shën balotazhi, i cili ju shpalli si parti opozitare, partinë me më së paku komuna të fituara si dhe me rënie drastike të votave”, tha Kadrijaja në Kuvend./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë