Loading…

Kurrqysh ta parkoj veturën (video)

  • 28/04/2017 | 10:43

Kurrqysh ta parkoj veturën (video)

Sa herë keni thënë fjalinë “Natyrisht, gruaja në volan”, kur vëreni çfarëdo incidenti në trafik? E dimë se do të thoni përsëri.


Dy zonja tentuan të parkojnë. Kurrqysh nuk iu shkoi për dore, por ishin të vendosura që të arrijnë këtë. Edhe pse i tregonin njëra tjetrës kah të shkojnë, madje tentuan edhe ta ngrehin veturën, kishin nevojë për ndihmë shtesë, transmeton gazetametro.net.

U lajmëruan dy burra me dëshirë të ndihmojnë. Njëri vendosi të zgjedh problemin më së lehti, u ul në veturë dhe e parkoi. Megjithatë, befasia erdhi pas kësaj. Shikojeni videon. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë