Loading…

Kurteshi i VV’së fyen rëndë ministren Hoxha

  • 27/12/2016 | 22:22

Kurteshi i VV’së fyen rëndë ministren Hoxha

Sami Kurteshi, dikur Avokat i Popullit, tash anëtar i VV’së, e ka ofenduar rëndë ministren e Drejtësisë, Dhurata Hoxha.


Ai në një status në facebook ka përdorur një gjuhë jo të përshtatshme, duke e fyer ministren. Gjithashtu, Kurteshi ka adresuar akuza të rënda, duke e quajtur ministren pjesë të grupit, sipas tij, vrastar.

‘Sonte në Rubikon është duke folur lopa “transparente” quajtur ministre në Kosovë, e cila është pjesë e klikës vrastare të kësaj qeverie fashiste vrastare’, ka shkruar ai.

15784886_665091616996057_425014000_o

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë