Loading…

Kurti dhe deputetët e tij dikur e gjuanin me vezë Xhavit Halitin, ndërsa sot ia kërkojne votën për Vjosa Osmanin

  • 04/04/2021 | 13:02

Kurti dhe deputetët e tij dikur e gjuanin me vezë Xhavit Halitin, ndërsa sot ia kërkojne votën për Vjosa Osmanin

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti i cili para disa vitesh e gjuante me vezë deputetin e PDK-së Xhavit Haliti, sot po e lutë që ai të merr pjesë në seancë për ta zgjedhur Vjosa Osmanin presidente.


Mbrëmë ministrja e drejtësisë, Albulena Haxhiu, gjatë një lidhje telefonike në Klan Kosova ka konfirmuar se gjatë ditë kanë biseduar me deputetin e PDK Xhavit Haliti për ta ftuar në seancën për zgjedhjen e presidentit.

Por më poshtë mund të shihni pamje nga koha kur Albin Kurti personalisht e gjuante me vezë deputetin Xhavit Haliti.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë