Loading…

Kurti dhe Peci mbajnë sot konferencë, s’dihet arsyeja

  • 29/10/2021 | 08:13

Kurti dhe Peci mbajnë sot konferencë, s’dihet arsyeja

Kryeministri Albin Kurti dhe Ministri i Bujqësisë, Faton Peci do të mbajnë sot konferencë për media.

Lajmin e ka bërë të ditur Zyra e Kryeminstrit, përmes një njoftimi drejtuar mediave.

Konferenca do të mbahet në orën 09:30, derisa s’dihet arsyeja.

“Kryeministri Albin Kurti, bashkë me Ministrin e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci, mbajnë konferencë për media”, thuhet në njoftim.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë