Loading…

Kurti do të takojë sot kryetarët e komunave

  • 02/10/2023 | 08:01

Kurti do të takojë sot kryetarët e komunave

Ministria e Administrimit të Pushtetit Lokal, njofton se sot do të mbahet takim i radhës i përbashkët i kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti, ministritë e linjës dhe kryetarëve të komunave të Kosovës.


Takimi do të mbahet duke filluar nga ora 10:00 në ndërtesën e qeverisë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë