Loading…

Kurti gjen kohë për barcoleta: Kësaj radhe tregon çka do ndodh me 14 shkurt

  • 07/02/2021 | 20:39

Kurti gjen kohë për barcoleta: Kësaj radhe tregon çka do ndodh me 14 shkurt

Kryetari i VV’së, Albin Kurti, ka mbajtur një tubim parazgjedhor me simpatizantë të këtij subjekti në Gjakovë.


Kurti gjatë tubimit ka ndarë edhe një shaka me të pranishmit.

“Në KQZ do të numërohen votat nga komisionerët. Është ora shtatë dhe mbyllen vendvotimet e fillon numërimi i votave në KQZ. Komisioneri duke i numëruar votat do të thotë “Vetëvendosje, Vetëvendosje, Vetëvendosje”, tha ai.

Për më shumë shikoni videon më poshtë:

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë