Loading…

Kurti ia huq edhe në bilardo: Pronari i lokalit ku xhiruan reklamën tregon se Vitia ia lëshoi lojën liderit

  • 06/11/2021 | 21:04

Kurti ia huq edhe në bilardo: Pronari i lokalit ku xhiruan reklamën tregon se Vitia ia lëshoi lojën liderit

Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për Prishtinën Arben Vitia dhe ai i Lidhjes Demokratike të Kosovës Përparim Rama u ftuan që të garojnë në një lojë në bilardo.


Ftesën ua bëri pronari i “Shooters” ku ditë më parë kryeministri Albin Kurti bashkë me Arben Vitinë kanë realizuar një xhirim fushate.

Bersant Gashi tregoi se Albin Kurtit iu deshën goxha gjuajtje për ta qëlluar topin që mban numrin e datës së zgjedhjeve. Sipas tij deri në 10 gjuajtje janë bërë deri në realizimin e asaj që është publikuar.

Gashi, që thotë se topi me numrin 14 ishte kërkesë specifike, tregon se Kurti nuk ishte edhe aq i mirë në këtë fushë ndryshe nga Vitia që ky thotë se ia lëshoi lojën shefit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë