Loading…

Kurti lajmërohet nga Zvicra me populizëm, bashkë me studentët e bën shqiponjën

  • 26/05/2022 | 14:59

Kurti lajmërohet nga Zvicra me populizëm, bashkë me studentët e bën shqiponjën

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti nga e hëna po qëndron për vizitë në Zvicër.


Kurti gjatë qëndrimit të tij atje është takuar me mërgatën shqiptare. Ai së fundmi ka  takuar studentët shqiptarë në Cyrih.

Në një foto të publikuar, kryeministri ka pozuar duke bërë shqiponjën përmes bashkimit të dy duarve.

Foto të ngjashme Kurti kishte bërë edhe gjatë vizitës në Amerikë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë