Loading…

Kurti mbledh sot kabinetin qeveritar

  • 30/09/2022 | 08:24

Kurti mbledh sot kabinetin qeveritar

Qeveria e Kosovës sot do të mbajë mbledhjen e radhës.


Mbledhja e Qeverisë, pritet të fillojë në ora 15:00.

Sipas dokumentit të publikuar pritet të miratohen disa vendimet.

Më poshtë keni disa nga pikat e kësaj mbledhje që do të mbahet.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë