Loading…

Kurti mbledh sot ministrat, zhvillohet mbledhja e radhës

  • 10/08/2022 | 08:30

Kurti mbledh sot ministrat, zhvillohet mbledhja e radhës

Mbledhja e Qeverisë do të fillojë në ora 10:00, shkruan Gazeta Metro.


Në njoftimin për media nuk është saktësuar se çfarë pritet të diskutohet si pikë e rendit të ditës.

Njoftimi i plotë:

Mbahet mbledhja e Qeverisë së Kosovës.

VENDI: Ndërtesa e Qeverisë

KOHA: ‪10:00

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë