Loading…

Kurti me Muratin e Krasniqin sot e prezantojnë buxhetin në këtë qytet

  • 04/12/2022 | 09:32

Kurti me Muratin e Krasniqin sot e prezantojnë buxhetin në këtë qytet

Ndalesa e radhës për Kurtin që ta prezantojë buxhetin për vitin 2023 është Gjakova.


Kurti bashkë me ministrin e Financave, Hekuran Murati dhe ministrin e Administrimit të Pushtetit Lokal, Elbert Krasniqi sot në orën 15:00 në shkollën e muzikës “Prenk Jakova” do ta prezantojnë buxhetin para qytetarëve.

“Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, së bashku me Ministrin e Financave, Punës dhe Transfereve, Hekuran Murati dhe Ministrin e Administrimit të Pushtetit Lokal, Elbert Krasniqi, prezantojnë buxhetin për vitin 2023 para qytetarëve të Komunës së Gjakovës”, thuhet në njoftimin e Kryeministrisë.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë