Loading…

Kurti merret pak me ‘magji’: Mahnitet nga një truk që i bëhet në rrugë

  • 29/05/2022 | 10:09

Kurti merret pak me ‘magji’: Mahnitet nga një truk që i bëhet në rrugë

Një magjistar letrash e ka shfaqur një video ku shihet teksa truqet e tij ia demonstron kryeministrit të Kosovës, Albin Kurtit.


Në xhirimin e publikuar rishtas, por që nuk dihet nëse është bërë ditëve të fundit, shefi i qeverisë shihet në qendrën e Prishtinës duke i tërhequr letrat që ia ofron Adrian Kqiku, derisa ky i fundit, me truqet e tij ua ndërron numrat e ngjyrat.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]metro.net
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë