Loading…

‘Kurti po na kushton!’: LDK i kundërpërgjigjet VV’së, publikon video për rritjen e çmimeve

  • 25/01/2023 | 19:33

‘Kurti po na kushton!’: LDK i kundërpërgjigjet VV’së, publikon video për rritjen e çmimeve

Forumi i Rinisë së Lidhjes Demokratike të Kosovës ka shpërndarë një video në lidhje me qeverisjen e kryeministrit Albin Kurti për këto dy vite.


Në video ata kanë renditur çmimet e produkteve bazë për vitin 2021 dhe çmimet për vitin 2022, ku thuhet se ka rritje çmimesh prej 46%.

Këtë video e kanë quajtur „Kurti po na kushton“.

 

VV’ja në pushtet punët ‘llugë’ por gjen kohë të merret me opozitën, kësaj radhe i kapet vetëm LDK’së

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë