Loading…

Kurtishaj i PDK-së nga Studenqani: Ne jemi e vetmja shpresë për zhvillim të ekonomisë

  • 03/02/2021 | 22:03

Kurtishaj i PDK-së nga Studenqani: Ne jemi e vetmja shpresë për zhvillim të ekonomisë

Kandidati për deputet nga radhët e PDK-së, Ruzhdi Kurtishaj, sonte qëndroi për vizitë në fshatin Studenqan.

Para banorëve të këtushëm ai tha se plani për rimëkëmbje i PDK-së është shpresa e vetme për zhvillim të ekonomisë.

Për këtë projekt, sipas tij, studenqanasit i ofruan mbështetje.

Postimi i tij i plotë:

Pritje e ngrohte dhe perkrahje e madhe ne Studenqan. Morrem mbeshtetje deri sa u zotuam per angazhim. Plani rimekembjes i PDK-se eshte shpresa e vetme per zhvillim te ekonomise nga demi qe i bene Qeverite e kaluara

Faleminderit!

#PDK134
#RuzhdiKurtishaj91

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë