Loading…

Kusari-Lila konfirmon se disa deputetë janë infektuar me Covid-19

  • 27/01/2022 | 11:45

Kusari-Lila konfirmon se disa deputetë janë infektuar me Covid-19

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Mimoza Kusari-Lila, e ka konfirmuar sot se disa deputetë kanë rezultuar pozitiv me virusin, shkruan Gazeta Metro.


Lila u ka uruar shërim deputetëve që kanë rezultuar me pozivit me COVID-19.

“Më lejoni që të ju urojë shërim të gjithë deputetëve që kanë rezultuar pozitiv me Covid”, tha ajo.

Kujtojmë që dje u konfirmuar se pozitiv me Covid-19 ka rezultuar edhe kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë