Loading…

Kush është i dashuri i Leonora Jakupit?

  • 18/11/2020 | 08:22

Kush është i dashuri i Leonora Jakupit?

Para pak javësh, Leonora Jakupi tha në rubrikën “5 datat” , se është e gatshme për t’u bërë nënë.


Këngëtarja e pati konfirmuar lidhjen e dashurisë kohë më parë por nuk ka folur kurrë më shumë për këtë pjesë.

Në videon më poshtë, Leonora flet për shumë gjëra duke veçuar datat më të rëndësishme në jetën e saj.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë