Loading…

Kush është i dashuri i ri i Fjolla Morinës?

  • 08/02/2024 | 14:03

Kush është i dashuri i ri i Fjolla Morinës?

Fjolla Morina është një nga emrat me të përmendur në botën e showbizit për jetën e saj private.


Ajo ka treguar se ka kohë që është në lidhje dhe e lumtur pranë njeriut të zemrës

Fjolla për herë të parë ka publikuar një foto në ‘Instagram’ me të dashurin e saj, ku rrëmbeu mijëra komente nga ndjekësit.

Gjithashtu këngëtarja kishte shkruar “Dashuri”.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë