Kush i pëlqen më shumë Haaland apo Muriqi, anëtari i stafit të Spanjës: Pa dyshim që zgjedh ‘El Pirata’

Përzgjedhësi i Kombëtares së Spanjës, Luis Enrique në transmetimet tani të famshme në ‘Twitch’ së fundmi ka qenë së bashku me anëtarin e stafit të tij te Spanja (trajneri i fitnesit), Rafel Pol. Ky i fundit është pyetur nga tifozët kë do të zgjidhte mes Erling Haaland dhe Vedat Muriqit, transmeton Gazeta Metro. Ai thotë … Vazhdoni me leximin e Kush i pëlqen më shumë Haaland apo Muriqi, anëtari i stafit të Spanjës: Pa dyshim që zgjedh ‘El Pirata’